Paczki
do UK z Polski

ERGOPACZKI to pewny przewóz paczek do UK. Jeździmy dwa razy w tygodniu w obydwu kierunkach. Zadzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Paczki do UK
i tanie przeprowadzki w obu kierunkach

Kilka słów
o ERGOPACZKACH

Swoją firmę zbudowaliśmy w oparciu o wiedzę i swoje wieloletnie doświadczenie, które wypracowaliśmy w branży transportowej. Stworzyliśmy usługi dostępne dla wszystkich, w dobrych cenach i wygodnym systemie Door to Door. Transportujemy paczki do UK kilka razy w tygodniu. Wystarczy, że zarezerwujesz termin, a my zajmiemy się resztą.

PACZKI
do Anglii busem

Przewozimy powierzone nam pakunki busem w ciągu 24 godzin, w skrajnych przypadkach dostarczenie paczki może trwać do 48 godzin. Wyjątkowo dbamy o to, by nic nie uległo zniszczeniu w czasie podróży. Wszystkie powierzone nam paczki do Anglii są traktowane ze szczególną ostrożnością. Zależy nam na Twoim zadowoleniu z naszych usług.

PRZEPROWADZKI Polska Anglia

Wiemy jak ciężko jest zorganizować przeprowadzkę i zrezygnować ze swoich ulubionych rzeczy i mebli, dlatego dokładamy wszelkich starań, abyś nie musiał tego robić. Pomagamy w organizacji przeprowadzek, profesjonalnie zajmujemy się zabezpieczeniem i przewozem rzeczy spod adresu pod adres. Zarezerwuj termin i o nic się nie martw, przeprowadzka nie jest taka straszna.

Transport
Nasze możliwości

Stawiamy na profesjonalizm, dlatego mamy nowe, duże busy do Anglii, które są w stanie zmieścić wiele paczek, dużo mebli oraz sprzętów. Jesteśmy w stanie przewieźć niemal wszystko: motocykle, quady, rowery, a nawet całe palety. Gwarantujemy szybkie sprawne usługi dostępne z dnia na dzień z wielu miast Polski oraz Anglii. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, by spełniać potrzeby naszych klientów.

paczki do UK

ErgoPaczki dumnie wspiera przewóz osób, busy do Anglii ErgoBus

Ergo to profesjonalna sieć usług, która stawia na jakość transportu. Busy do Anglii Ergobus to pewny przewóz osób obejmujący połączenia pomiędzy Polską a Wielką Brytanią. ErgoPaczki  to firma koncentrująca się na dostarczaniu paczek do Anglii oraz przeprowadzkach. Zależy nam przede wszystkim na obsłudze klienta, szybkim transporcie i gwarancji przewozów z adresu pod adres. Niskie i elastyczne ceny dają nam przewagę nad konkurencję. Z nami w każdej chwili możesz nadać paczki do UK i Polski.

DNI WYJAZDÓW

DO ANGLII: poniedziałek i czwartek
DO POLSKI: środa i sobota

WYCENY

00 48 735 230 001
info@paczkianglia.com.pl

Chcesz wysłać paczkę?

TOP