PRZEPROWADZKI ANGLIA POLSKA

Organizujemy tanie przeprowadzki Anglia Polska. Dowiedz się jak to możesz zrobić! Oferuje przewozy Anglia Polska busem w tym załadunek i rozładunek przewożonych rzeczy.

Mamy doświadczenie i jesteśmy przygotowani na każdą przeprowadzkę

Poznaj jak zorganizować sprawną przeprowadzę Polska Anglia z firmą ERGOPACZKI

Zrób listę rzeczy
do przeprowadzki

Zastanów się nad tym, co chcesz zabrać ze sobą w nowe miejsce. Przeprowadzka to również świetna okazja do przesortowania rzeczy i pozbycia się tych niepotrzebnych. Rzeczy które nie nadają się już do użytku wyrzuć inne sprzedaj lub oddaj potrzebującym. Zrób dokładną listę tego co zabierasz oraz tego co musisz zrobić przed wyjazdem. Pamiętaj o przyborach do pakowania, sprawdzą się kartony równiej wielkości, taśma, folia bąbelkowa, a nawet worki. Miękkie rzeczy np. ubrania warto spakować w miękkie siatki, w czasie drogi nie ulegną zniszczeniu, a jednocześnie będzie je lepiej zapakować.

Skontaktuj się z nami tel.
lub wypełnij zgłoszenie online

Gdy już wybierzesz termin w którym chcesz dokonać przewiezienia rzeczy zarezerwuj transport. Umożliwiamy aż dwa sposoby zamówienia terminu. Pierwszy z nich i najbardziej polecany przez nas to kontakt telefoniczny, podczas krótkiej rozmowy telefonicznej jesteśmy w stanie ustalić wszystkie najważniejsze kwestie. Innym sposobem jest wypełnienie formularza online, plusem jest fakt, że można zrobić to każdego dnia tygodnia oraz o każdej porze. Taki sposób rezerwacji wymaga potwierdzenia telefonicznego w ciągu 24 godzin, w innym przypadku uznamy rezerwację za nieważną.

Jak się przygotować np.
do przeprowadzki z Anglii do Polski?

Postawą jest rezerwacja transportu oraz spakowanie rzeczy. Polecamy zrobić listę zadań, które należy wykonać i z każdym kolejnym krokiem odznaczać. Dużym wyzwaniem jest znalezienie miejsca, do zamieszkania w Polsce, ciężko zająć się tym na odległość. Kwestią transportu nie musisz się martwić, ponieważ zajmujemy się wszystkim nawet załadunkiem i rozładunkiem pojazdu. Przeprowadzka to nic strasznego, wystarczy zająć się wszystkim w kolejności, by nie dokładać sobie kolejnych stresów. Potrzebujesz porady dotyczącej transportu? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub online.

Zgłoś przeprowadzkę do wyceny

Postaramy się sprawnie przeliczyć Twój koszt przeprowadzki i złożymy Ci dobrą ofertę!

DNI WYJAZDÓW

DO ANGLII: poniedziałek i czwartek
DO POLSKI: środa i sobota

WYCENY

00 48 735 230 001
info@paczkianglia.com.pl

Chcesz wysłać paczkę?

TOP